Uzman Görüşü: Bu 3 İndirimli Altcoin Patlama Potansiyeline Sahip!

Çoğu altcoin bu çeyrekte zorlandı ve Ethereum, Solana ve bazı meme coinleri dışında diğerleri kötü performans gösterdi. Bununla birlikte, AltcoinBuzz’ın kripto uzmanına göre, bu karmaşıklıklar içinde genellikle fırsatlar ortaya çıkar. Şu anda olduğu gibi, altcoinler için piyasa duyarlılığı olumsuz olduğunda, birçok güçlü altcoin projesi kendi temellerinden ziyade piyasa koşullarından kaynaklanan fiyat düşüşleri yaşıyor. Uzman, 2024 yılında patlama olasılığı bulunan üç altcoin paylaşıyor.

İlk sıradaki altcoin: Sui Network (SUI)

Sui, son üç ayda yaklaşık %65’lik bir fiyat düşüşü yaşadı. Ayrıca Cardano’yu bile geride bırakan yüksek stake oranına sahip sadık bir topluluğa sahip. Dahası, Sui bu baharın başlarında büyük bir token unlock-olayından kaynaklanan satış baskısını başarıyla absorbe etti. Altcoin projesi aynı zamanda akademik araştırmalarda da yer alıyor ve araştırma ödülleri ve hibeler için Sui’de 500.000 dolar sunuyor. Son fiyat düşüşüne rağmen, Sui’nin temelleri yükselmeye devam ediyor. Ayrıca, yaklaşık 0,80 dolarlık mevcut fiyatı cazip bir giriş noktası haline getiriyor.

İkinci sırada Akash Network (AKT) var

Akash Network, 2022 ortalarından birkaç ay öncesine kadar piyasanın favorisiydi. Altcoin, 2022 Haziran’daki 0,20 dolarlık düşük seviyeden 2024 Mart’ta 6 doların üzerine çıkmayı başardı. Böylece token, 30 kat artış kaydetti. Ancak, o zamandan beri yaklaşık %40 oranında düşüş gösterdi. Bu düşüşe rağmen, yapay zeka uygulamaları ve kripto protokolleri için çok önemli olan H100 ve A100 gibi güçlü Nvidia çiplerine olan talep güçlü kalmaya devam ediyor. Bu talep, Akash’ın GPU pazarını açıklıyor ve son fiyat düşüşünün bir satın alma fırsatı sunabileceğini gösteriyor. Mevcut durumda AKT, 3,53 dolardan işlem görüyordu.

Son sıradaki altcoin: Astar Network (ASTR)

Astar, Polkadot ve EVM ekosistemleri içinde entegrasyona izin veren multi-chain akıllı sözleşmeler sağlar. Zorlu bir piyasaya rağmen Astar geçtiğimiz yıl nispeten iyi bir performans gösterdi. Ancak altcoin, son 90 gün içinde %60’lık bir düşüş yaşadı. Astar, Ethereum ile uyumluluğu korumak için Polygon’un ZK EVM’sini kullanarak daha fazla ETH likiditesine erişim ve alım satım ve DeFi uygulamaları için daha iyi fiyatlandırma sağlıyor. Halihazırda token 0,0705 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz. Ayrıca, kripto piyasasının oldukça değişken ve riskli olduğunu hatırlatırız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir